Putina ispred Hrama dočekalo 125 000 ljudi

Putina ispred Hrama dočekalo 125 000 ljudi

10:17
201
0
Vladičin Han Vesti
PODELI
Photo by - Anadolu Agency

Predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin posetio je juće glavni grad Srbije, gde mu je domaćin bio predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

Oko 125.000 ljudi iz cele Srbije dočekalo je ruskog predsednika ispred Hrama Svetog Save.

Nakon obilaska Hrama, ruski predsednik uzeo je mikrofon pred desetinama hiljada građana u Beogradu koji su došli da ga pozdrave.

Predsednik Rusije ih je pozdravio rečima: „Hvala vam na prijateljstvu“.

Ovime je poseta Putina Srbiji završena, a predsednik se vratio u Moskvu.

PODELI

POSTAVI ODGOVOR

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

Komentari čitalaca treba da budu u vezi sa temom vesti.
Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti, ili bilo kakav nezakonit sadrzaj, neće biti objavljeni.

Komentari koji sadrže promovisanje i linkove drugih sajtova, neće biti objavljeni.

Mišljenja izneta u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije Vladičin Han Vesti.

Komentari u kojima redakciji skrećete pažnju na eventualne propuste u tekstovima, neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima Vladičin Han Vesti i na tome vam se zahvaljujemo.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Vladičin Han Vesti se možete obratiti ovde: info {at} vladicinhanvesti {dot} rs