Živković izvršio prozivku – u ekipi Radnika dva nova imena
Prozivkom igrača i prvim treningom na veštačkom terenu, nakon zimske pauze, započeo je prvi radni dan prvotimaca Radnika sa novim šefom stručnog štaba.Na press konferenciji održanoj pre treninga trener Živković je govorio o planovima kluba, pripremama I treninzima, ali I o tome kako obezbediti opstanak među elitom srpskog fudbala, što je I jedini cilj ove ekipe u nastavku prvenstva u Super ligi Srbije. Kako je rekao trener Bratislav Živković za to i te kako ima i kadrovskog potencijala i načina razmišljanja, kako igrača i stručnog štaba, tako i ljudi koji ulažu u surdulički sport:
„Očekujemo jednu uspešnu sezonu.Neophodno je najpre pojačati igrački kadar, dovesti novih pet do šest pojačanja i imaćemo i ove godine jednu bitnu ulogu u Super Ligi.Pred nama je ne tako lak zadatak koji će podrazumevati naj prepripreme u teškim zimskim uslovima.”
Prozivci na Gradskom stadionu u Surdulici, prisustvovala su i prva pojačanja Radnika pristigla iz FK ČSK iz Čelareva, napadač Mladen Vukasović, rođen1992 ,kao i štoper, zadnji vezni igrač, Nikola Žakula rođen 1995. Obojica momaka potpisala su ugovor sa Radnikom na po tri godine.
Ekipa Radnika krajem meseca putuje u Staru Pazovu gde će nastaviti sa treninzima u sportskom centru Fudbalskog Saveza Srbije, gde će odigrati i nekoliko kontrolnih utakmica pred početak prvenstva.
M.M












