Legalizacija objekata u Vladičinom Hanu

Legalizacija objekata u Vladičinom Hanu

12:02
169
0
Vladičin Han Vesti
PODELI

U opštini Vladičin Han kao i u celoj Srbiji i dalje postoji veliki broj nelegalizovanih objekata. Prema podacima Urbanističke službe, u poslednjem roku za legalizaciju, pre par godina, oko 1.400 zahteva je podneto za legalizaciju bespravno podignutih objekata. Procenjuje se da je broj nezakonito sagrađenih objekata daleko veći.

POSTAVI ODGOVOR

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

Komentari čitalaca treba da budu u vezi sa temom vesti.
Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti, ili bilo kakav nezakonit sadrzaj, neće biti objavljeni.

Komentari koji sadrže promovisanje i linkove drugih sajtova, neće biti objavljeni.

Mišljenja izneta u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije Vladičin Han Vesti.

Komentari u kojima redakciji skrećete pažnju na eventualne propuste u tekstovima, neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima Vladičin Han Vesti i na tome vam se zahvaljujemo.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Vladičin Han Vesti se možete obratiti ovde: info {at} vladicinhanvesti {dot} rs