U „Vodovodu“ na proleće kreću radovi na rekonstrukciji vodovodne mreže u ulici...

U „Vodovodu“ na proleće kreću radovi na rekonstrukciji vodovodne mreže u ulici Jurija Gagarina

11:02
77
0
Vladičin Han Vesti
PODELI
photo by www.juznasrbija.info; Rekonstrukcija vodovodne mreže

Javno preduzeće „Vodovod“ planira da sa početkom građevisnke sezone, nastavi radove na priključenje korisnika na novu vodovodnu mrežu u Žitorađu.Takođe, kako nam je saopštila Vesna Stojković, direktorka, u planu je i rekonstrukcija vodovodne mreže u ulici Jurija Gagarina u Poljani.
-U ovom periodu uglavnom smo angažovani na redovnim aktivnostima održavanja mreže i sanaciji kvarova, ali čim krene građevinska sezona nastavljamo sa obimnijim poslovima.

U Žitorađu je priključeno oko 90 odsto korisnika na novu mrežu i čim vreme dozvoli nastavićemo sa radovima.

U delu naselja Poljana, u ulici Jurija Gagarina rekosntruisaćemo vodovodnu mrežu, zbog stalnih kvarova- izajvila je Stojkovićeva.

PODELI

POSTAVI ODGOVOR

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

Komentari čitalaca treba da budu u vezi sa temom vesti.
Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti, ili bilo kakav nezakonit sadrzaj, neće biti objavljeni.

Komentari koji sadrže promovisanje i linkove drugih sajtova, neće biti objavljeni.

Mišljenja izneta u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije Vladičin Han Vesti.

Komentari u kojima redakciji skrećete pažnju na eventualne propuste u tekstovima, neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima Vladičin Han Vesti i na tome vam se zahvaljujemo.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Vladičin Han Vesti se možete obratiti ovde: info {at} vladicinhanvesti {dot} rs