Još jedno pojačanje u redovima FK “Radnik”

Još jedno pojačanje u redovima FK “Radnik”

10:20
100
0
VladicinHanVesti
PODELI
photo by fb FK Radnik; Miloš Aamović

Fudbalski klub „Radnik“ iz Surdulice je potpisivanjem još jednog ugovora rešio da ove sezone pojača i svoj vezni red.

Nakon četvorice novih fudbalera koji su već potpisali ugovore sa Surduličkim klubom, u njihove redove je juče došao i Miloš Adamović.

Adamović je u protekloj sezoni igrao za FK „Vašaš“ iz Mađarske.

POSTAVI ODGOVOR

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

Komentari čitalaca treba da budu u vezi sa temom vesti.
Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti, ili bilo kakav nezakonit sadrzaj, neće biti objavljeni.

Komentari koji sadrže promovisanje i linkove drugih sajtova, neće biti objavljeni.

Mišljenja izneta u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije Vladičin Han Vesti.

Komentari u kojima redakciji skrećete pažnju na eventualne propuste u tekstovima, neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima Vladičin Han Vesti i na tome vam se zahvaljujemo.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Vladičin Han Vesti se možete obratiti ovde: info {at} vladicinhanvesti {dot} rs